SVOZOVÝ DEN 27.4.2020

Svozový den se uskuteční v plánovaném termínu, v pondělí 27.4.2020. Obyvatelé Frahelže se mohou zbavit nepotřebných objemných předmětů jejich vyložením na dobře přístupné místo před domem (nejlépe o víkendu TĚSNĚ před svozovým dnem). Žádáme občany, aby odpad předem roztřídili a pokud možno, aby nevyhazovali organický odpad, zejména dříví, které mohou za vhodných podmínek sami spálit. Děkujeme.

Co dělat v době pandemie?

Často větrejte, otužujte se, stravujte se zdravě a jezte hodně vitaminů, dostatečně pijte, pokud můžete, jděte na sluníčko, do přírody, dělejte, co Vás baví. Omezte přímý kontakt s lidmi, se kterými nebydlíte, na minimum. Myslete pozitivně a přestaňte sledovat počty nemocných. Všechno zvládneme! ;-)

Advent

Všem obyvatelům a návštěvníkům Frahelže přejeme příjemný a poklidný adventní čas.

Výlov rybníka Kukačka 26.10.2019

Všechny obyvatele a přátele Frahelže srdečně zveme na tradiční výlov rybníka Kukačka, který se uskuteční v sobotu, 26.10.2019. Těšíme se na milá shledání ...

Ztráty a nálezy

U rybníka Nový byl dne 8.9. nalezen nůž v koženém pouzdru. Majitel si jej může vyzvednout na OÚ.

Hasičská soutěž

Už tuto sobotu, 3.8.2019 od 13:00 hod., všechny zveme na již tradiční hasičskou soutěž O pohár starosty obce Frahelž. Soutěž se tentokrát uskuteční na novém místě, dál po cestě směrem do vsi, u kapličky odbočit vpravo, navigační tabulky Vás spolehlivě na místo dovedou. Těšíme se na Vaši účast, všichni jsou srdečně zváni! Sportovního ducha a dobrou náladu s sebou! :-)

SVOZOVÝ DEN 29.4.2019

Chtěli bychom všem obyvatelům Frahelže připomenout, že odvoz objemného a nebezpečného odpadu bude ve Frahelži probíhat v pondělí, 29.4.2019. Žádáme občany, aby odpady k odvozu připravili před svá obydlí, pokud možno, až o VÍKENDU PŘED TÍMTO TERMÍNEM (27.-28.4.), aby se obec nestala smetištěm. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný jarní úklid..

PF 2019

Do nového roku 2019 přejeme všem hodně zdraví, štěstí a osobní spokojenosti.